BRANŻE
ID:260109

Konsultant infolinii obsługowej

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Inne

Miejsce pracy: woj. podkarpackie, Rzeszów

Data publikacji: 2021-10-07

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca dodatkowa

Jesteśmy największą w Polsce firmą z branży call i contact center, a nasi współpracownicy odgrywają ważną rolę w osiąganiu sukcesów. Cechuje nas wysoka jakość, dynamika działania i nastawienie na realizację celów.

Konsultant infolinii obsługowej Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

- Telefoniczna obsługa Klienta w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i gazu,

- Budowanie długofalowych relacji z Klientami,

- Dbanie o wizerunek marki,

Oczekiwania:

- Rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,

- Umiejętność budowania relacji,

- Odpowiedzialność, dokładność,

- Wysoka kultura osobista oraz umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

- Stabilną współpracę :)

- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy :)

- Profesjonalne przygotowanie do roli Konsultanta infolinii obsługowej,

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Przyjazną kulturę organizacyjną opartą na szacunku, współpracy i zaangażowaniu.