Sztuka
Światy równoległe - wystawa prac Barbary Hubert

Światy równoległe - wystawa prac Barbary Hubert

  • 2021-03-22
  • Strefa Kultury CH Plaza Rzeszów, Rzeszów

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 11.

fot. Karolina Fudali

Opis

Wystawę prac Barbary Hubert zatytułowaną „Światy równoległe”, można zobaczyć w Strefie Kultury CH Plaza Rzeszów. Na wystawę składają się prace artystki powstałe w ramach dwu serii: „Full moon” oraz „Wszystko płynie”. 

Projekt Strefa Kultury działa w CH Plaza Rzeszów listopada 2019 r. Od tego czasu w odbyło się tam kilka wernisaży, warsztatów i spektakli. Strefa jest dostępna – bezpłatnie – dla wszystkich osób zainteresowanych sztuką. Strefa Kultury znajduje się na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów. W ostatnim czasie została jednak przeniesiona w nowe miejsce. Teraz wystawy można oglądać w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni obok kawiarni Sztuka Wyboru. 

Najnowsza wystawa w Strefie Kultury CH Plaza Rzeszów nosi tytuł „Światy równoległe”. Składają się na nią pracę Barbary Hubert, które powstały w ostatnich trzech latach. Wszystkie stworzone zostały w ramach dwu serii: „Full moon” oraz „Wszystko płynie”.

Obrazy z serii "Full moon" jawią się widzowi jako księżyc w pełni, innym razem jako widziana z kosmicznej perspektywy Ziemia. W jej obliczu pojawia się enigmatyczna postać nakreślona mocnym akcentem w rozlanej poświacie, stając się konfrontacją fizycznego istnienia z malarską czystą formą. Uwaga widza skupia się jednak na ciałach niebieskich, które nie są dokładnym odwzorowaniem rzeczywistych zjawisk astronomicznych, lecz oryginalną kreacją wizji własnego świata.

Wystawa Barbary Hubert pod tytułem „Światy równoległe” można oglądać do końca kwietnia 2021 r. Obrazy można zobaczyć w Strefie Kultury CH Plaza Rzeszów w godzinach otwarcia Centrum. 

ip

 

Polecamy
Ostatnio dodane
projektowanie grafiki laptop
Twórcy memów też mają prawa autorskie. Gdzie leży granica modyfikacji?

Wszechobecne memy czy muzyka oparta na samplingu to też twórczość podlegająca prawu autorskiemu.

Rycerz wśrÃłd kwiatÃłw
"Rycerz wśród kwiatów" - monumentalny pastel na początek wiosny

Dzieło Leona Wyczółkowskiego łączy wątek rozkwitu przyrody z treściami symbolicznymi.

Popularne
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce

Nowa fontanna we Wrocławiu to największa i najdroższa tego typu inwestycja w Polsce.

Depeszowcy kontra depesze
Depeszowcy kontra depesze

Tutaj każdy chce mieć swój dekalog. Każdy depesz, względnie depeszowiec wiesza go potem na ścianie, obok mnóstwa tłustych, cudownie odbijających światło, wycałowanych i w

Lord of the Dance w Polsce!
Lord of the Dance w Polsce!

Dynamiczne i barwne widowisko Michael’a Flatley’a jest już legendą, która bezustannie oczarowuje widzów na całym świecie, wprawiając w zachwyt bogatą oprawą sceniczną i fascynując ekspresją ruchu.